Thumb

Pricing

Public Video Evaluations: Free 

Private Video Evaluations:  Price is calculated by the length of your youtube video. Depending on difficulty level the cost is $1 - 2 per minute.

Lessons: Price varies depending on teacher.  Contact your preferred teacher to learn about their individual prices.

In-person lessons: $150 per month. - (address: 5205 Crown Ridge Court Antelope, Ca, 95843)